Dane kontaktowe pracowników urzędu

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO

E-MAIL

NUMER TELEFONU

WÓJT Wojciech Oskwarek kancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
SEKRETARZ Leszek A. Latosiński
sekretarz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-68
SKARBNIK Władysława Papiskancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
REFERAT ORGANIZACYJNY


Kierownik Małgorzata Ćwierdzińska m.cwierdzinska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-61
Stanowisko ds. obsługi organów gminy i obsługi informatycznej

Szymon Giżycki

sz.gizycki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-45
Stanowisko ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i promocji Gminy,
Administrator Biuletynu Informacji Publicznej
Anna Bialik-Pieszak
a.bialik-pieszak@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-71
Stanowisko ds. administracyjno-kancelaryjnych i działalności gospodarczej
Joanna
Zbrojewska
kancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-52
Stanowisko ds. archiwum zakładowegoEdyta Błachute.blachut@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
URZĄD STANU CYWILNEGO Mirosław Bogusz m.bogusz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-62
Stanowisko ds. ewidencji ludności
Łukasz Michalik
l.michalik@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-59
RADCA PRAWNY Krzysztof Nowacki k.nowacki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-53
REFERAT BUDŻETU I FINANSÓW


Kierownik Dorota Wydrand.wydran@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-79
Stanowisko ds. księgowości inwestycyjnej, majątkowej i płac

Stanowisko ds. wydatków budżetowych
Barbara Chojnacka


Monika Ziółkowska
b.chojnacka@nowawieswielka.pl



m.ziolkowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-60


(52) 320-68-60
Stanowisko ds. windykacji należności podatkowych i wszelkich opłat
Barbara Puchała b.puchala@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-64
Stanowisko ds. wymiaru i poboru podatków
Małgorzata Murawska m.murawska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-70
Stanowisko ds. wymiaru podatku od osób fizycznych

Stanowisko ds. poboru podatku od osób fizycznych
Wiesława Kowalska

Halina Kucharska
w.kowalska@nowawieswielka.pl


h.kucharska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-63

(52)
320-68-63
Stanowisko ds. kasowych Krystyna Halamus -
(52) 320-68-41
REFERAT INWESTYCJI, BUDOWNICTWA
I INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ



Kierownik Sławomir Silecki s.silecki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-42
Stanowisko ds. dróg i infrastruktury komunalnej
Roberto Krzyżanowskir.krzyzanowski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-48
Stanowisko ds. inwestycji i remontów
Janusz Marczak
j.marczak@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-73
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej i remontów
Daniel Jarzębecki
d.jarzebecki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-71
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi
Ewa Chabele.chabel@nowawieswielka.pl(52) 320-68-51
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymiJustyna Czyżj.czyz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-76
REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO,
GOSPODARKI GRUNTAMI
I OCHRONY ŚRODOWISKA



Kierownik Ryszard Ładziński r.ladzinski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-43
Stanowisko ds. warunków zabudowy i rolnictwa

Stanowisko ds. gospodarki gruntami i nazewnictwa ulic

Stanowisko ds. ochrony środowiska

Stanowisko ds. gospodarki wodnej i środowiska
Elżbieta Lisiecka

Roman Paciorek

Agata Pachocka

Marta Wojciechowska
e.lisiecka@nowawieswielka.pl


r.paciorek@nowawieswielka.pl


a.pachocka@nowawieswielka.pl


m.wojciechowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-44

(52) 320-68-44

(52) 320-68-74

(52)
320-68-74
SAMODZIELNE STANOWISKA



Stanowisko ds. zamówień publicznych Anita Wysota

a.wysota@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-49
Pełnomocnik ds. informacji niejawnych, spraw obronnych, bezpieczeństwa publicznego i bhp Michał Derkowskim.derkowski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-45

Stanowisko ds. funduszy europejskich

Agata Panfil
a.panfil@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-58
Stanowisko ds. opłaty adiacenckiej i kontroli zarządczej
Elżbieta Jankowska
e.jankowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-61
POZOSTAŁE



Ośrodek zamiejscowy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego
w Bydgoszczy
Renata Czeczka
-
(52) 320-68-47


Wytworzył: Piotr Łęgowski (12 maja 2005)
Opublikował: Piotr Łęgowski (12 maja 2005, 09:47:47)

Ostatnia zmiana: Anna Bialik-Pieszak (18 lutego 2019, 17:35:16)
Zmieniono: Aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 39053

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij