Podsumowanie modułu warsztatowego - Rękodzielnictwo - alternatywne źródło dochodu - zrealizowanego w ramach projektu pn. Agroturystyczne perspektywy, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zdjęcie

W dniu 27 lutego 2010 r. zakończyliśmy realizację drugiego modułu w ramach projektu pn. "Agroturystyczne perspektywy" - warsztaty "Rękodzielnictwo - alternatywne źródło dochodu". Na zakończenie uczestnicy otrzymali zaświadczenia o uczestnictwie w projekcie.
Poniżej zdjęcia i krótka informacja o zajęciach realizowanych w ramach tego modułu w dniach 20 i 27 lutego br.

1. W dniu 20 lutego 2010 r. odbyły się zajęcia pt. "Wyrób pamiątek i ozdób okolicznościowych z wykorzystaniem gałązek i makaronu". W trakcie zajęć uczestnicy poznali materiały i narzędzia niezbędne do wykonania tego typu prac. Poznali zasady łączenia i wiązania poszczególnych materiałów oraz sposoby nadawania im wybranych kształtów. Uczestnicy poznali też zasady zdobienia i malowania wykonanych ozdób i pamiątek. Zajęcia prowadziła Pani Hanna Nowakowska-Hapka.
Zdjęcie
2. W dniu 27 lutego 2010 r. odbyły się ostatnie zajęcia warsztatowe pt. "Wyroby z masy solnej". Uczestnicy poznali sprzęt, materiały i jego proporcje, oraz zasady przygotowania masy solnej. Na zajęciach były wykonywane wyroby z masy solnej, a uczestnicy poznali również zasady ozdabiania i utwardzania masy solnej. Zajęcia prowadziła Pani Barbara Jasińska.
Zdjęcie
Zdjęcie

metryczka


Wytworzył: Piotr Łęgowski (9 marca 2010)
Opublikował: Piotr Łęgowski (9 marca 2010, 12:35:51)

Ostatnia zmiana: Piotr Łęgowski (2 kwietnia 2010, 13:27:02)
Zmieniono: poprawienie wizualizacji informacji na stronie

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 5990